Forkliftonline » АЛЬФАТЕКС
За нас
Мапа

АЛЬФАТЕКС

Контакти
Во продажба: 68 огласа
7 години на Forkliftonline
6 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Гончаренко Руслан
Гончаренко Руслан
Јазици: руски, украински, англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 18:00
+380 97 484... Прикажи +380 97 484 6999
+380 5367 ... Прикажи +380 5367 43828
+380 5367 ... Прикажи +380 5367 76811
Адреса
Украина, Полтавска област, 39600, Кременчуг, бульвар Автокразовский, 19
Локално време на дилерот: 03:42 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи АЛЬФАТЕКС
Филтер

68 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 98.570 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 6500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 6500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
106.000 US$ EUR ≈ 99.510 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
нови автодигалка XCMG XCT55_S (Официал) нови автодигалка XCMG XCT55_S (Официал)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 55000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk