Forkliftonline » Alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen-GmbH & Co. KG
4.6
205 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
205

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen-GmbH & Co. KG

Контакти
Во продажба: 622 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Tim Albers
Tim Albers
Јазици: германски
+49 428... Прикажи +49 4282 570
+49 4282 ... Прикажи +49 4282 57207
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 27419, Sittensen, Molkereistr. 2
Локално време на дилерот: 04:12 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen-GmbH & Co. KG
Филтер

622 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.400 €
Дизел вилушкар
Година Километража 898 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража 3567 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Електричен вилушкар
Година Километража 4474 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Тежок вилушкар
Година Километража 31700 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Четиристолбна авто-дигалка
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Камион платформа
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Приколка за превоз на коњи
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
74.490 €
Мини багер
Година Километража 1440 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Полуприколка фургон
Носивост 28540 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Полуприколка фургон
Носивост 27150 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
161.345 €
Седан
Година Километража Сила
Германија, Sittensen