Forkliftonline » Almerisan S.L
4.5
69 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
69

Almerisan S.L

Контакти
Во продажба: 22 огласа
13 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Francisco Manuel Sanchez Salinas
Francisco Manuel Sanchez Salinas
Јазици: шпански
+34 670 46 ... Прикажи +34 670 46 88 57
+34 950 30 ... Прикажи +34 950 30 11 11
Адреса
Шпанија, Андалузија, 04230, Almeria, Ctra. Nac. 340 km. 449 - Huércal de Almería
Локално време на дилерот: 09:00 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Almerisan S.L
Филтер

22 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14540 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 215399 км Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5465 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.14 м³
Година 2019 Километража 141599 км Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Компактор
Носивост 29400 кг
Година 1988 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 8445 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Носивост 6060 кг
Година 2024 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8860 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.63 м³
Година 2021 Километража 93596 км Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Носивост 20840 кг
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Булдожер
Носивост 16870 кг
Година 1988 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 12290 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 8460 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 8546 кг
Година 2020 Километража 450747 км Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 11790 кг
Година 1993 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 16570 кг Зафатнина 10 м³
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Almería