Forkliftonline » Ammar General Trading AB
4.0
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
3

Ammar General Trading AB

Контакти
Во продажба: 29 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Hanna
Hanna
Јазици: шведски, англиски
+46 70 649 ... Прикажи +46 70 649 49 47
+46 40 29 ... Прикажи +46 40 29 02 91
Yasser Ammar
Yasser Ammar
Јазици: шведски, англиски
+46 70 649 ... Прикажи +46 70 649 49 47
Адреса
Шведска, Сконе, 21532 , Malmö, Hyllie Boulevard 34
Локално време на дилерот: 09:47 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Ammar General Trading AB
Филтер

29 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Година 1982 Километража Сила
Шведска
натоварувач со тркала Caterpillar 972K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Gramsbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Gramsbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Gramsbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Норвешка, Soere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Други работни делови
Година Километража Сила
Шведска
багер гасеничар Caterpillar 320D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство
хидрауличен чекан Hammer  RHB350 BA
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидрауличен чекан
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Gramsbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража Сила
Шведска, Malmö