Forkliftonline » ANEMA TRUCKS
4.7
19 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
19

ANEMA TRUCKS

Контакти
Во продажба: 166 огласа
19 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Boris
Boris
+31 72 533... Прикажи +31 72 533 5454
+31 72 533... Прикажи +31 72 533 6364
Адреса
Холандија, Северна Холандија, 1812 LV, Alkmaar, Boekelerdijk 15a
Локално време на дилерот: 00:06 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ANEMA TRUCKS
Филтер

166 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Цистерна за битумен
Година Километража Сила
Холандија, Alkmaar
резервоар за складирање на гориво LPG GASTANK 4850 LITER резервоар за складирање на гориво LPG GASTANK 4850 LITER резервоар за складирање на гориво LPG GASTANK 4850 LITER
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар за складирање на гориво
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар за складирање на гориво
Година 1994 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар за складирање на гориво
Година 1988 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 858156 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Цистерна за гас
Зафатнина 50480 л
Година 1977 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион платформа
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 708209 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Камион влекач
Година Километража 1033536 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
11.250 €
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1333184 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион-шасија
Година Километража 499219 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1000000 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион кипер
Година 1992 Километража 405 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Камион влекач
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 1225373 км Сила
Холандија, Alkmaar