4.3
43 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
43

ANMAR

Контакти
Во продажба: 48 огласа
15 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Marcin Bolek
Marcin Bolek
Јазици: полски, руски, англиски
+48 515 15... Прикажи +48 515 153 510
+48 502 13... Прикажи +48 502 135 777
Адреса
Полска, Малополско, 38300, Gorlice, ul. Biecka 23A
Локално време на дилерот: 02:42 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ANMAR
Филтер

48 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.560 € PLN 160.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 5150 м/ч Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
60.790 € PLN 259.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 1944 м/ч Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
42.020 € PLN 179.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 3146 м/ч Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
65.490 € PLN 279.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 2500 км Сила
Полска, Gorlice
нови корпа дробилка TERRA PARTS
1
Контактирајте го продавачот
39.670 € PLN 169.000 PLN
Корпа дробилка
Година Километража Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
39.670 € PLN 169.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
25.820 € PLN 110.000 PLN
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
18.310 € PLN 78.000 PLN
Зглобен дампер
Година 2015 Километража 872 м/ч Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
58.680 € PLN 250.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража 3960 м/ч Сила
Полска, Gorlice
нови навојна бургија Terra Parts TPX2 нови навојна бургија Terra Parts TPX2 нови навојна бургија Terra Parts TPX2
3
Контактирајте го продавачот
1.502 € PLN 6.400 PLN
Навојна бургија
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
56.100 € PLN 239.000 PLN
Зглобен дампер
Година 2005 Километража 9876 км Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
56.100 € PLN 239.000 PLN
Зглобен дампер
Година 2006 Километража 11021 км Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
53.990 € PLN 230.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 4905 м/ч Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
45.770 € PLN 195.000 PLN
Мини багер
Година 2021 Километража 1035 м/ч Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
39.670 € PLN 169.000 PLN
Мини багер
Година 2021 Километража 1972 м/ч Сила
Полска, Gorlice