Forkliftonline » ООО "Анналанд - логистик"
4.4
14 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
14

ООО "Анналанд - логистик"

Контакти
Во продажба: 17 огласа
10 години на Forkliftonline
9 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Ейверт
Ейверт
Јазици: руски, украински, англиски
+380 66 701... Прикажи +380 66 701 6285
Роман
Роман
Јазици: руски, украински, англиски
+380 63 142... Прикажи +380 63 142 6367
Адреса
Украина, Житомирска област, с. Волиця, Пархоменко 5
Локално време на дилерот: 10:47 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ООО "Анналанд - логистик"
Филтер

17 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 € Со вклучен ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1.8 кг
Година 1984 Километража 4390 м/ч Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2013 Километража 8844 м/ч Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг
Година 1980 Километража Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за миење зеленчук
Година Километража Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски транспортер
Година 2006 Километража Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за миење зеленчук
Година 2000 Километража Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сортирање
Година 2000 Километража Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
2.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Фреза за формирање на брегови
Година 1984 Километража Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Пневматска сеалка
Година 1997 Километража Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 2006 Километража Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
1.400 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 1995 Километража Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за миење зеленчук
Година 2000 Километража Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Компир копач
Година Километража Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
3.000 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 1985 Километража Сила
Украина, с. Волиця