Forkliftonline » AR car - CZ s. r. o
3.8
11 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
11

AR car - CZ s. r. o

Контакти
Во продажба: 94 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Michal Gloser
Michal Gloser
Јазици: германски, полски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
+420 724 09... Прикажи +420 724 093 681
Адреса
Чехија, Средночешки крај, 27101, Nové Strašecí, Průmyslová 1208
Локално време на дилерот: 03:06 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи AR car - CZ s. r. o
Филтер

94 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
74.415 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 230 м/ч Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
19.240 € Со вклучен ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 780000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
30.130 € Со вклучен ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 932000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
12.705 € Со вклучен ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 873000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
11.979 € Со вклучен ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 957000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
55.540 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Година 2021 Километража 694000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
48.280 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 416000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
48.280 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 416000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
39.809 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 242000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
39.809 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 242000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
28.919 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 864000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
47.070 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Година 2017 Километража 917000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
10.769 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Носивост 2800 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1037000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
47.070 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Година 2017 Километража 917000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Седан
Евро Euro 6
Година 2012-05 Километража 136000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí