Forkliftonline » Attema Trading B.V.
3.5
4 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
4

Attema Trading B.V.

Контакти
Во продажба: 52 огласа
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Thom van der Wijk
Thom van der Wijk
+31 6 145... Прикажи +31 6 14539505
+31 515 74... Прикажи +31 515 745 003
+31 515 74... Прикажи +31 515 745 004
Адреса
Холандија, Фризија, 8601 WS , Sneek, Pottenbakkerstraat 10 D
Локално време на дилерот: 03:35 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Attema Trading B.V.
Филтер

52 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Дизел вилушкар
Година 2006 Километража 7616 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
2.495 €
Индустриска приколка
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Sneek
палетен вилушкар Atlet CS 12.5 палетен вилушкар Atlet CS 12.5
2
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг
Година 2004 Километража 150 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
5.995 €
Дизел вилушкар
Година 1982 Километража Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Вилушкар на гас
Година 1997 Километража 8000 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Дизел вилушкар
Година 2006 Километража 14000 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Електричен вилушкар
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2011 Километража 2500 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
9.995 €
Вилушкар на гас
Година 1997 Километража 7951 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
3.995 €
Вилушкар на гас
Година 1991 Километража Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
4.995 €
Електричен вилушкар
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
4.995 €
Електричен вилушкар
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
4.995 €
Електричен вилушкар
Година 1995 Километража 14000 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
1.995 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2011 Километража 60 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
4.995 €
Електричен вилушкар
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Sneek