Forkliftonline » Merthyr Motor Auctions (MMA)
4.1
280 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
280

Merthyr Motor Auctions (MMA)

Контакти
Во продажба: 33 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Dean
Dean
Јазици: англиски
+44 1685 3... Прикажи +44 1685 377818
+44 1685 7... Прикажи +44 1685 700211
+44 1685 3... Прикажи +44 1685 383531
Адреса
Обединето Кралство, Велс, CF483SH, Merthyr Tydfil, Redbarrel House, Pant Road, Dowlais
Локално време на дилерот: 08:13 (BST)
Обединето Кралство
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Merthyr Motor Auctions (MMA)
Филтер

33 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.350 € GBP 22.750 GBP
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 7193 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
23.170 € GBP 20.000 GBP
Камион-цистерна
Година 2015 Километража 428816 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
17.380 € GBP 15.000 GBP
Камион-цистерна
Година 2011 Километража 295494 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
7.703 € GBP 6.650 GBP
Камион за ѓубре
Година 2013 Километража 231011 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
12.160 € GBP 10.500 GBP
Камион за ѓубре
Година 2013 Километража 123093 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
10.430 € GBP 9.000 GBP
Камион за ѓубре
Година 2012 Километража 252421 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
7.327 € GBP 6.325 GBP
Камион рол кипер
Година 2004 Километража 391115 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
31.020 € GBP 26.780 GBP
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 890211 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
31.020 € GBP 26.780 GBP
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 924329 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
5.705 € GBP 4.925 GBP
Камион фургон
Година 2006 Километража 63421 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
15.520 € GBP 13.400 GBP
Камион за ѓубре
Година 2013 Километража 71262 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
4.373 € GBP 3.775 GBP
Возило за чистење улици
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
8.421 € GBP 7.270 GBP
Амбулантно возило
Година 2013 Километража 746766 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
7.703 € GBP 6.650 GBP
Камион за ѓубре
Година 2014 Километража 262218 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
7.037 € GBP 6.075 GBP
Противпожарно возило
Година 2001 Километража 97030 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil