Forkliftonline » AUTO KOMIS FOX
4.9
10 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
10

AUTO KOMIS FOX

Контакти
Во продажба: 25 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Michał
Michał
Јазици: полски, англиски
+48 604 30... Прикажи +48 604 309 636
+48 77 437 ... Прикажи +48 77 437 37 21
Адреса
Полска, Ополско војводство, 48-250, GŁOGÓWEK, Powstancow 65
Локално време на дилерот: 00:52 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи AUTO KOMIS FOX
Филтер

25 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.670 € PLN 42.000 PLN
Комбе фургон
Година 2012 Километража 250000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
13.560 € PLN 58.900 PLN
Товарно-патничко комбе
Година 2014 Километража 179000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
10.940 € PLN 47.500 PLN
Товарно-патничко комбе
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 234000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
12.660 € PLN 55.000 PLN
Камион кипер < 3.5т
Носивост 1000 кг
Година 2011 Километража 190000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
2.970 € PLN 12.900 PLN
Мал фургон
Година 2016 Километража 182000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
13.560 € PLN 58.900 PLN
Товарно-патничко комбе
Година 2015 Километража 199000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
13.100 € PLN 56.900 PLN
Товарно-патничко комбе
Година 2014 Километража 199000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
14.960 € PLN 65.000 PLN
Товарно-патничко комбе
Година 2017 Километража 250000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
13.240 € PLN 57.500 PLN
Товарно-патничко комбе
Година 2015 Километража 230000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
13.120 € PLN 57.000 PLN
Камион со рамна платформа < 3.5т
Година 2017 Километража 180000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
14.960 € PLN 65.000 PLN
Товарно-патничко комбе
Година 2016 Километража 260000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
4.351 € PLN 18.900 PLN
Камион со рамна платформа < 3.5т
Година 2003 Километража 285000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
12.410 € PLN 53.900 PLN
Товарно-патничко комбе
Година 2011 Километража 230000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
10.010 € PLN 43.500 PLN
Товарно-патничко комбе
Година 2014 Километража 145000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
11.400 € PLN 49.500 PLN
Камион кипер < 3.5т
Година 2011 Километража 270000 км Сила
Полска, Głogówek