Forkliftonline » Klaus Dold Nutzfahrzeuge GmbH & Co. KG
4.2
112 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Претпријатие
Оценки
112

Klaus Dold Nutzfahrzeuge GmbH & Co. KG

Контакти
Во продажба: 202 огласа
3 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Klaus Dold
Klaus Dold
Јазици: француски, руски, германски, полски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 18:00
+49 172 76... Прикажи +49 172 7608879
+49 7821 9... Прикажи +49 7821 955427
+49 7821 9... Прикажи +49 7821 955429
Адреса
Германија, Баден-Виртемберг, 77933, Lahr, Europastraße 4
Локално време на дилерот: 03:43 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Klaus Dold Nutzfahrzeuge GmbH & Co. KG
Филтер

202 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Терминал камион влекач
Суспензија пружина/пружина
Година 1990-01 Километража 12000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Година 1998 Километража 5182 м/ч Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2010-03 Километража 766000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-03 Километража 8012 м/ч Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-02 Километража Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 1034000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06 Километража 550000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06 Километража 550000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 44.9 м³
Година 2016-05 Километража 498000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2014-12 Километража 1127000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2015-04 Километража 937000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Променлив сандак со церада
Година 2006-10 Километража Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2016-07 Километража 631000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Полуприколка за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 541000 км Сила
Германија, Lahr