Forkliftonline » Auto M.Hallak
4.6
24 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
24

Auto M.Hallak

Контакти
Во продажба: 60 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Hallak
Hallak
+49 177 77... Прикажи +49 177 7777028
+49 177 33... Прикажи +49 177 3339998
+49 2182 88... Прикажи +49 2182 8866783
+49 2182 88... Прикажи +49 2182 8866784
Адреса
Германија, Северна Рајна-Вестфалија, 41352, Korschenbroich-Glehn, Daimler Strasse 9A
Локално време на дилерот: 10:25 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Auto M.Hallak
Филтер

60 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Носивост 26160 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-08 Километража Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Носивост 31200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-01 Километража Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2016-07 Километража 897000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2011-01 Километража 1400000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2016-12 Километража 805000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2017-12 Километража 506000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2017-12 Километража 574000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-08 Километража 396000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2002-07 Километража 385000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Носивост 26160 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-08 Километража Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Носивост 26160 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-03 Километража Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2017-12 Километража 420000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2017-12 Километража 446000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2017-03 Километража 837000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2018-06 Километража 766000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn