Forkliftonline » F.H.U.Marian Hoppe
4.2
5 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
5

F.H.U.Marian Hoppe

Контакти
Во продажба: 140 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Marian
Marian
Јазици: полски
+48 601 63... Прикажи +48 601 636 730
Адреса
Полска, Поморско војводство, 84-230 , Rumia, Tysiąclecia 39
Локално време на дилерот: 23:56 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи F.H.U.Marian Hoppe
Филтер

140 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2001 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Каросерија за кипер
Година 2012 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Мотор
Евро Euro 6
Година Километража 90000 км Сила
Полска, Rumia
каросерија за кипер Zabudowa Kipper Meller  2009 каросерија за кипер Zabudowa Kipper Meller  2009 каросерија за кипер Zabudowa Kipper Meller  2009
3
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Каросерија за кипер
Година Километража Сила
Полска, Rumia
оска Mercedes Actros 6x4 8x4 за камион оска Mercedes Actros 6x4 8x4 за камион
2
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Оска
Година Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 74500 км Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
2.150 € Без ДДВ
Кабина
Година Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 93510 км Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Кабина
Година Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Кабина
Година Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Резервни делови
Година Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Куќа на тркала
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража 32000 км Сила
Полска, Rumia
резервни делови Osuszacz Mercedes MP4  zawór Haldex A 000 446 98 64 за камион резервни делови Osuszacz Mercedes MP4  zawór Haldex A 000 446 98 64 за камион резервни делови Osuszacz Mercedes MP4  zawór Haldex A 000 446 98 64 за камион
3
Контактирајте го продавачот
600 €
Резервни делови
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
6.600 € Без ДДВ
Кабина
Година Километража Сила
Полска, Rumia