Forkliftonline » Truck-Center Günzburg GmbH
4.3
10 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
10

Truck-Center Günzburg GmbH

Контакти
Во продажба: 50 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Martin Hallama
Martin Hallama
Јазици: германски
Пон. - Пет. 08:00 - 18:00
Саб. 09:00 - 13:00
+49 8221 27... Прикажи +49 8221 27858910
+49 8221 27... Прикажи +49 8221 27858910
+49 8221 27... Прикажи +49 8221 27858919
Адреса
Германија, Баварија, DE-89312, Günzburg, Alois-Mengele-Strasse 16
Локално време на дилерот: 10:59 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Truck-Center Günzburg GmbH
Филтер

50 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2014 Километража 754 м/ч Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2014 Километража 935 м/ч Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Товарно-патничко комбе
Носивост 3640 кг Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража 248000 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 6900 кг Евро Euro 6
Година 2019-08 Километража 378500 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Товарно-патничко комбе
Носивост 3640 кг Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража 248000 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 143 кг
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Променлив сандак со церада
Носивост 13460 кг
Година 2011 Километража Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Приколка со рамна платформа
Носивост 14700 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-03 Километража Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4890 кг Евро Euro 6
Година 2015-12 Километража 646013 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 13375 кг Евро Euro 6
Година 2017-01 Километража 453494 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Камион со рамна платформа
Година Километража 99999 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Променлив сандак со церада
Носивост 13490 кг
Година 2019-05 Километража Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 16650 кг Евро Euro 6
Година 2014-07 Километража 745000 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 16700 кг Евро Euro 3
Година 2002-08 Километража 667180 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1990 Километража 14142 м/ч Сила
Германија, Günzburg