Forkliftonline » UAB „Autopark“
4.5
21 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
21

UAB „Autopark“

Контакти
Во продажба: 9 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Mindaugas Palukaitis (Salesman)
Mindaugas Palukaitis (Salesman)
Јазици: литвански, руски, англиски
+370 696 ... Прикажи +370 696 20222
Vismantas Baršys  (Director)
Vismantas Baršys (Director)
Јазици: германски, руски, литвански
+370 698 ... Прикажи +370 698 39666
Адреса
Литванија, Вилнус, LT - 043, Vilnius, Laisves av. 43A
Локално време на дилерот: 03:53 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи UAB „Autopark“
Филтер

9 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Мини багер
Година 2017 Километража 1451 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
163.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2021 Километража 1800 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
61.100 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 07/2021 Километража 1093 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
97.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 01/2021 Километража 4865 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 01/2007 Километража 1382 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
97.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 02/2021 Километража 4796 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража 411 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 4
Година 10/2020 Километража 4849 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 01/2007 Километража 1382 м/ч Сила
Литванија, Vilnius