Forkliftonline » АВТОТЕХНОКУБ
За нас
Мапа

АВТОТЕХНОКУБ

Контакти
Во продажба: 99 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Володимир Дмитрович
Володимир Дмитрович
Јазици: руски, украински, полски
+380 66 386... Прикажи +380 66 386 8888
Адреса
Украина, Лавовска област, Львів
Локално време на дилерот: 11:31 (EEST)
Полска, Долна Шлезија, Польща, Нижньосілезьке, 59-224, Chojnów
Локално време на дилерот: 10:31 (CEST)
Украина, Тернополска област, Тернопіль
Украина, Полтавска област, Кременчук, вулиця Київська, 76, 39600
Украина, Ивано-Франковска област, Рогатин
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи АВТОТЕХНОКУБ
Филтер

77 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.730 €
Приколка кипер
Носивост 12000 кг
Година 2016 Километража Сила
Украина, Haivoron
приколка кипер Schmitz ALEKO KTZK18 37м3 приколка кипер Schmitz ALEKO KTZK18 37м3
2
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.550 €
Приколка кипер
Носивост 12000 кг Зафатнина 37 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Haivoron
приколка кипер MAZ 856103 Гарний стан! приколка кипер MAZ 856103 Гарний стан! приколка кипер MAZ 856103 Гарний стан!
3
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.980 €
Приколка кипер
Носивост 25000 кг Зафатнина 30 м³
Година 2013 Километража Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Камион влекач
Носивост 40000 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 856000 км Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 35.200 €
Камион за ѓубре
Носивост 8000 кг Зафатнина 8 м³
Година 2006 Километража 189000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.860 €
Камион за ѓубре
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11 м³
Година 2009 Километража 689000 км Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 117.300 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина 20 м³
Година 2017 Километража 83721 км Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.730 €
Камион кипер
Носивост 10000 кг Зафатнина 12000 м³
Година 2008 Километража 100000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 26.760 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 30 м³
Година 2013 Километража 100000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.370 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 30 м³
Година 2013 Километража 112000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
42.500 US$ EUR ≈ 39.900 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 16 м³
Година 2018 Километража 70000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.163 €
Приколка кипер
Носивост 12000 кг Зафатнина 30 м³
Година 2009 Километража Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.310 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 16 м³
Година 2007 Километража 250000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 22.060 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 16 м³
Година 2007 Километража 250000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Полуприколка кипер
Носивост 40000 кг Зафатнина 50 м³
Година 2001 Километража Сила
Украина, Ternopil