Forkliftonline » Auto Ungar GmbH & Co. KG
4.6
21 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
21

Auto Ungar GmbH & Co. KG

Контакти
Во продажба: 123 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адреса
Германија, Баварија, 90530, Wendelstein, In der Lach 68
Локално време на дилерот: 09:38 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Auto Ungar GmbH & Co. KG
Филтер

123 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
400 € Без ДДВ
Тракторска приколка
Година 05/1981 Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2005 Километража 10131 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 4 Зафатнина 2 м³
Година 04/2008 Километража 30383 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион кипер < 3.5т
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2013 Километража 73308 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Зафатнина 5 м³
Година 2012 Километража 51882 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Четка за метење
Година 2014 Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Машина за чистење плажа
Година 2012 Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Универзален комунален камион
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2003 Километража 44202 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Зафатнина 1 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 1489 м/ч Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 12/1982 Километража 193262 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 2015 Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион за миење улици
Зафатнина 2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 8382 м/ч Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Зафатнина 2 м³ Суспензија торзиона
Година 02/2013 Километража 72006 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Сила
Германија, Wendelstein