Forkliftonline » AVESCO Baltic
4.7
48 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
48

AVESCO Baltic

Контакти
Во продажба: 87 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Ainārs Laumanis
Ainārs Laumanis
Јазици: летонски, руски, англиски
+371 25 74... Прикажи +371 25 747 592
Silver Savik
Silver Savik
Јазици: руски, естонски, англиски
+372 5885... Прикажи +372 5885 5816
Justinas Vinckus
Justinas Vinckus
Јазици: литвански, руски, англиски
+370 614 ... Прикажи +370 614 99254
Адреса
Латвија, LV-2167, Ziedu Gravas, Marupe region,
Локално време на дилерот: 10:10 (EEST)
Естонија, Хајру, 76505, Saue, Valjaotsa 1
Локално време на дилерот: 10:10 (EEST)
Литванија, Вилнус, LT-02300, Vilnius, Pirklių g.
Локално време на дилерот: 10:10 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи AVESCO Baltic
Филтер

87 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.140 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 4369 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 3542 м/ч Сила
Естонија, Tartu
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 5332 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 4369 м/ч Сила
Латвија, Mārupe
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 3957 м/ч Сила
Латвија, Mārupe
Контактирајте го продавачот
57.610 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 3868 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража 3276 м/ч Сила
Латвија, Mārupe
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража 5904 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 1235 м/ч Сила
Латвија, Mārupe
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 1194 м/ч Сила
Латвија, Mārupe
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 6001 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 12490 м/ч Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 3229 м/ч Сила
Латвија, Mārupe
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2000 Километража 14000 м/ч Сила
Латвија, Mārupe
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 1858 м/ч Сила
Латвија, Mārupe