Forkliftonline » B-tham Trade & Consultancy B.V.
4.7
23 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
23

B-tham Trade & Consultancy B.V.

Контакти
Во продажба: 188 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Niklaas J.W. Bosker
Niklaas J.W. Bosker
Јазици: англиски, германски, холандски
Пон. - Пет. 08:30 - 17:30
+31 6 261... Прикажи +31 6 26106206
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 6991 GV, Rheden, Schaarweg 2
Локално време на дилерот: 01:00 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи B-tham Trade & Consultancy B.V.
Филтер

188 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Вилушкар на гас
Година Километража 20879 м/ч Сила
Холандија, Rheden
мобилна товарна рампа Rijplaten  Rijplaten Aluminium L: 268 CM // B: 30 CM мобилна товарна рампа Rijplaten  Rijplaten Aluminium L: 268 CM // B: 30 CM мобилна товарна рампа Rijplaten  Rijplaten Aluminium L: 268 CM // B: 30 CM
3
Контактирајте го продавачот
450 €
Мобилна товарна рампа
Година Километража Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Товарач на контејнери
Година Километража Сила
Холандија, Rheden
количка со платформа Onbekend  Magazijnwagen / Transportkar 3 stuks количка со платформа Onbekend  Magazijnwagen / Transportkar 3 stuks количка со платформа Onbekend  Magazijnwagen / Transportkar 3 stuks
3
Контактирајте го продавачот
280 €
Количка со платформа
Година Километража Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
3.450 €
Приколка фургон
Носивост 1320 кг
Година 2014-10-01 Километража Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Влечен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Приколка со рамна платформа
Носивост 925 кг
Година 2008-02-18 Километража Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Косилка за трева
Година Километража 3035 м/ч Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Камион со рамна платформа
Година 2003-06-15 Километража 2500 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
1.450 €
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Тркала трактор
Година Километража 10739 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
700 €
Хеџбек
Евро Euro 3
Година 2005-06-30 Километража 214256 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Камион кипер < 3.5т
Носивост 950 кг Евро Euro 5
Година 2015-12-15 Километража 93942 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Возило за чистење улици
Година 2000-06-15 Километража 111568 км Сила
Холандија, Rheden
камион кипер Spijkstaal 2000 2050 Kipper met Veegvuilhuif камион кипер Spijkstaal 2000 2050 Kipper met Veegvuilhuif
2
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Камион кипер
Година 2009-06-15 Километража Сила
Холандија, Rheden