Forkliftonline » BaCo Trucks & Trading B.V.
4.4
43 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
43

BaCo Trucks & Trading B.V.

Контакти
Во продажба: 75 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Bastien Begemann
Bastien Begemann
Јазици: англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 18:00
+31 6 108... Прикажи +31 6 10887065
+31 183 67... Прикажи +31 183 678 252
Corné Visser
Corné Visser
Јазици: англиски, холандски
+31 6 532... Прикажи +31 6 53204186
+31 183 67... Прикажи +31 183 678 252
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 4255 HZ, Nieuwendijk, Ippelseweg 14
Локално време на дилерот: 03:16 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BaCo Trucks & Trading B.V.
Филтер

75 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Камион влекач
Носивост 11918 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 922000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Камион влекач
Носивост 11918 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 936000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Камион влекач
Носивост 11918 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 939000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Камион влекач
Носивост 10672 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 807000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Камион влекач
Носивост 10656 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 796000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Камион влекач
Носивост 10672 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 798000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Камион влекач
Носивост 10672 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 781000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 267000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 340000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
129.900 €
Камион влекач
Носивост 17798 кг Евро Euro 6
Година 2024 Километража 114 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 671000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
56.500 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 542000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 727000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Nieuwendijk