Forkliftonline » Balavto d.o.o. Ajdovscina
4.5
43 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
43

Balavto d.o.o. Ajdovscina

Контакти
Во продажба: 339 огласа
18 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Branko Kobal
Branko Kobal
+386 5 365 ... Прикажи +386 5 365 99 00
Адреса
Словенија, SI-5270, Ajdovščina, Tovarniška cesta 5b
Локално време на дилерот: 00:43 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Balavto d.o.o. Ajdovscina
Филтер

339 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година 2019 Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година 2019 Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година 2020 Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Позиционер за вилушкар
Година Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Носивост 48000 кг
Година 2018 Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Носивост 5500 кг
Година 2023 Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2023 Километража 1600 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 7587 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 1109 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Лимузина
Година 2018 Километража 77000 км Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дробилка за камен
Година 2017 Километража 1731 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Носивост 22500 кг Зафатнина 13.5 м³
Година 2001 Километража 9978 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 1996 Километража 190000 км Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 2009 Километража 16736 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina