Forkliftonline » Konekesko Lietuva
4.5
13 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
13

Konekesko Lietuva

Контакти
Во продажба: 19 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Martynas Milcius
Martynas Milcius
Јазици: литвански, руски, англиски
+370 662 ... Прикажи +370 662 50133
Office
Office
Јазици: литвански, англиски
+370 5 247... Прикажи +370 5 247 7400
Andrius
Andrius
Јазици: англиски, литвански, руски
+370 693 ... Прикажи +370 693 54750
Адреса
Литванија, Вилнус, LT-1426, Vilniaus, Molėtų g. 13, Didžiosios Riešės k.
Локално време на дилерот: 00:54 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Konekesko Lietuva
Филтер

19 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2012 Километража 6975 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 02/2013 Километража 2640 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
91.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 02/2011 Километража 5732 м/ч Сила
Литванија, Vilniaus
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 02/2018 Километража 4402 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 02/2020 Километража 1942 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 0/2013 Километража 2200 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
88.500 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 03/2012 Километража 6237 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 03/2016 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 02/2008 Километража 2850 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 02/2017 Километража 5635 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 02/2006 Километража 1975 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 02/2011 Километража 1605 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 01/2014 Километража 1055 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 03/2009 Километража 2336 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 01/2011 Километража 1856 м/ч Сила
Литванија, Kaunas