Forkliftonline » Baltic-Rent
5.0
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
3

Baltic-Rent

Контакти
Во продажба: 9 огласа
Телефонските броеви се проверени
Геннадий
Геннадий
Јазици: украински, руски, германски, полски, англиски
+380 63 220... Прикажи +380 63 220 0369
+380 63 119... Прикажи +380 63 119 9802
Адреса
Украина, Киевска област, 04074, Киев, Ул. Луговая 12, оф.15
Локално време на дилерот: 01:14 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Baltic-Rent
Филтер

9 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на гас
Година 2016 Километража 2650 м/ч Сила
Украина, Kyiv
дизел генератор Pramac GSW105
1
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
дизел генератор Volvo 150KW(190KVA)
1
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Година Километража 90 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Година 2017 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Дизел генератор
Година 2005 Километража 233 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
62.300 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Година 2001 Километража 160 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
242.000 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Година 2010 Километража 250 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
43.000 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Година 2018 Километража 10 м/ч Сила
Украина, Kyiv
дизел генератор Volvo 500KVA дизел генератор Volvo 500KVA дизел генератор Volvo 500KVA
3
Контактирајте го продавачот
27.500 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Година 2013 Километража 11000 м/ч Сила
Украина, Kyiv