Forkliftonline » Bandinelli S.r.l.
4.4
48 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
48

Bandinelli S.r.l.

Контакти
Во продажба: 9 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Gianni Bandinelli
Gianni Bandinelli
+39 335 717... Прикажи +39 335 717 6269
+39 055 7... Прикажи +39 055 757601
+39 055 757... Прикажи +39 055 757 6076
Адреса
Италија, Тоскана, 50142, Firenze, via del Pantano 2/i
Локално време на дилерот: 10:26 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Bandinelli S.r.l.
Филтер

9 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
стрела на утоварувач Manitou Manitou MT 1637 SL
1
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Стрела на утоварувач
Година 2000 Километража Сила
Италија, Florence
кула кран FMGru 726 AUTOMONTATE ROTAZIONE BASSA кула кран FMGru 726 AUTOMONTATE ROTAZIONE BASSA кула кран FMGru 726 AUTOMONTATE ROTAZIONE BASSA
3
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Кула кран
Година 2006 Километража Сила
Италија, Florence
Контактирајте го продавачот
5.300 €
Мобилен компресор
Година 2004 Километража 1850 м/ч Сила
Италија, Florence
кула кран FMGru 1035 кула кран FMGru 1035
2
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 2007 Километража Сила
Италија, Florence
кула кран FMGru TLX 1040
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Кула кран
Носивост 2400 кг
Година 2007 Километража Сила
Италија, Florence
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 1000 кг
Година 2003 Километража Сила
Италија, Florence
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 2500 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, Florence
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 2002 Километража Сила
Италија, Florence
резервни делови DIMA and piers за кула кран Alfa A971 резервни делови DIMA and piers за кула кран Alfa A971 резервни делови DIMA and piers за кула кран Alfa A971
3
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Резервни делови
Година Километража Сила
Италија, Florence