Forkliftonline » Fa. Basan GmbH
4.8
11 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
11

Fa. Basan GmbH

Контакти
Во продажба: 87 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Rocco Basan
Rocco Basan
Јазици: германски
+49 172 34... Прикажи +49 172 3479736
+49 37421 ... Прикажи +49 37421 21579
+49 37421 ... Прикажи +49 37421 21577
Адреса
Германија, Саксонија, 08606, Oelsnitz/ V, Voigtsberger Straße 105
Локално време на дилерот: 23:03 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Fa. Basan GmbH
Филтер

87 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 1991 Километража 3352 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Далекусежен слагач
Носивост 110000 кг
Година 2012 Километража 16370 км Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 227 кг
Година 2011 Километража 498 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Година 1995 Километража Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 227 кг
Година 2011 Километража 453 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Комбе фургон
Година 2016 Километража 377987 км Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
5.150 € Без ДДВ
Комбе фургон
Зафатнина 8.02 м³
Година 2008 Километража 272669 км Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 4524 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 227 кг
Година 2008 Километража 4472 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 3233 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 750 кг
Година 2008 Километража 5718 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 750 кг
Година 2008 Километража 4525 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 400 кг
Година 2007 Километража Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 750 кг
Година 2000 Километража Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг
Година 1999 Километража 1647 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V