Forkliftonline » BAS World
4.2
1037 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
1037

BAS World

Контакти
Во продажба: 1636 огласа
20 години на Forkliftonline
62 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
BAS World
BAS World
+31 6 534... Прикажи +31 6 53417290
+31 413 75... Прикажи +31 413 752 174
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 5466, Veghel, Mac Arthurweg, 2
Локално време на дилерот: 23:48 (CEST)
Холандија, Северен Брабант, mac Arthurweg 2
Германија
Локално време на дилерот: 23:48 (CEST)
Холандија, Северен Брабант, NL 5466 , Veghel, Mac Arthurweg 2C
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BAS World
Филтер

1636 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.750 €
Дизел вилушкар
Година 01/2016 Километража 1913 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 7388 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Дизел вилушкар
Година 2014 Километража 2788 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Терминал камион влекач
Година 1998-06-30 Километража 9495 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Терминал камион влекач
Година 2001-06-30 Километража 37470 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Терминал камион влекач
Година 2002-06-30 Километража 21897 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Терминал камион влекач
Евро Euro 3
Година 2015-01-01 Километража 18776 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 3120 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража 1228 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража 920 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Дизел вилушкар
Година 2015 Километража 2853 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Дизел вилушкар
Година 2015 Километража 1700 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
25.800 €
Дизел вилушкар
Година 2021 Километража 566 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Дизел вилушкар
Година 2015 Километража 2472 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Терминал камион влекач
Евро Euro 3
Година 2000-06-03 Километража 15000 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline