Forkliftonline » Battels Trucks
4.1
13 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
13

Battels Trucks

Контакти
Во продажба: 40 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 5345 HA, Oss, Amsteleindstraat 27F
Локално време на дилерот: 10:11 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Battels Trucks
Филтер

40 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
350 €
Вилушки
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Камион рол кипер
Носивост 15200 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 950000 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-шасија
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 693864 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Камион со кука за подигање товар
Носивост 16290 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 223953 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Автодигалка
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 1067075 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Камион-шасија
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 556394 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Полуприколка со рамна платформа
Носивост 33280 кг
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
13.750 €
Камион-шасија
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 424470 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
9.250 €
Камион-шасија
Година 1999 Километража 950056 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
18.750 €
Автодигалка
Носивост 8090 кг Евро Euro 1
Година 1995 Километража 622391 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Полуприколка завеса
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
23.750 €
Автодигалка
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 1193884 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 925626 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Камион-контејнер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-01-19 Километража 686785 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Камион-ладилник
Носивост 4780 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 663000 км Сила
Холандија, Oss