Forkliftonline » Baulogic, s.r.o.
4.5
31 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
31

Baulogic, s.r.o.

Контакти
Во продажба: 21 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Peter Strašík
Peter Strašík
+421 940 50... Прикажи +421 940 504 444
Адреса
Словачка, 01001, Žilina, Lichardova 8508/34
Локално време на дилерот: 09:29 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Baulogic, s.r.o.
Филтер

21 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Година 2020 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Година 2016 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Дизел генератор
Година 2022 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Приколка со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2021-09 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2000 Километража 4500 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 04/2008 Километража 450000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Година 2013 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Евро Euro 5
Година 2018 Километража 3231 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2015 Километража 433000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 450000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
139.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
143.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
148.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 10.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
119.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 100 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 100 км Сила
Словачка