Forkliftonline » BAUMA Vermiet- und Handels GmbH
4.0
10 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
10

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

Контакти
Во продажба: 337 огласа
17 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Matthias Albert
Matthias Albert
Јазици: германски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
+49 170 80... Прикажи +49 170 8044123
+49 4327 1... Прикажи +49 4327 141414
+49 4327 14... Прикажи +49 4327 1414111
Адреса
Германија, Шлезвиг-Холштајн, D 24623, Grossenaspe, Am alten Sportplatz 9
Локално време на дилерот: 10:49 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BAUMA Vermiet- und Handels GmbH
Филтер

337 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Вилушки
Година Километража Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година Километража Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража 4769 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година Километража Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година Километража Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година Километража Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила
Германија, Grossenaspe
машина за положување цевки Komatsu D 355 C 92 t PIPELAYER MIETE / RENTAL (28)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража 4866 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
189.000 €
Булдожер
Година Километража 4029 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Мини багер
Година Километража 530 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
179.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година Километража 4418 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стрела на багер
Година Километража Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стрела на багер
Година Километража Сила
Германија, Grossenaspe