Forkliftonline » SCANIA INTERTRUCK UTILAJE
За нас
Мапа

SCANIA INTERTRUCK UTILAJE

Контакти
Во продажба: 145 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Stan Petru
Stan Petru
Јазици: романски, англиски
+40 740 31... Прикажи +40 740 319 003
+33 6 59 44... Прикажи +33 6 59 44 88 72
+40 744 26... Прикажи +40 744 264 823
+40 742 65... Прикажи +40 742 657 408
+40 748 48... Прикажи +40 748 485 678
Адреса
Романија, Satu Mare, Negresti oas , str Victoriei nr 1 jud Satu Mare
Локално време на дилерот: 04:26 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи SCANIA INTERTRUCK UTILAJE
Филтер

145 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2000 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Дизел вилушкар
Година 2001 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Дизел вилушкар
Година 2018 Километража 2259 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Теренски вилушкар
Година 1980 Километража 7000 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Телескопски натоварувач
Носивост 2700 кг
Година 1998 Километража 7672 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 2800 кг
Година 1997 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3900 кг
Година 2007 Километража 4800 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 2017 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2006 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2012 Километража 2436 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2760 кг
Година 2001 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2010 Километража 6900 м/ч Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Мини дампер
Носивост 9000 кг
Година 2019 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Камион кипер
Зафатнина 21 м³
Година 2005 Километража 273000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Шумски трактор
Година 1995 Километража Сила
Романија