Forkliftonline » Baumaschinen Puntigam GmbH
4.9
107 коментари
Извор: Google Maps

Услуги кои ги нудиме:

Наем
За нас
Мапа
Претпријатие
Оценки
107

Baumaschinen Puntigam GmbH

Контакти
Во продажба: 411 огласа
Телефонските броеви се проверени
Nicole Stradner
Nicole Stradner
Јазици: словенечки, унгарски, германски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
+43 660 70... Прикажи +43 660 7052740
Адреса
Австрија, Штаерска, AT-8483, Deutsch Goritz, Salsach 28
Локално време на дилерот: 10:52 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Baumaschinen Puntigam GmbH
Филтер

411 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилна товарна рампа
Година 2023 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 1875 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража 1890 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Година 2002 Километража 3600 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2019 Километража 2810 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилна товарна рампа
Година 2023 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг
Година 2018 Километража 2330 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Позиционер за вилушкар
Година Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
позиционер за вилушкар Bolzoni HN40980 позиционер за вилушкар Bolzoni HN40980 позиционер за вилушкар Bolzoni HN40980
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Позиционер за вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
страничен придвижувач
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен придвижувач
Година 2023 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг
Година 2019 Километража 1890 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг
Година 2022 Километража 90 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
електричен влекач Steinbock EFW 0,4 електричен влекач Steinbock EFW 0,4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 400 кг
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz