Forkliftonline » Runte Baumaschinen GmbH
5.0
1 коментар
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
1

Runte Baumaschinen GmbH

Контакти
Во продажба: 4 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Georg Haska
Georg Haska
+49 4298 6... Прикажи +49 4298 697156
+49 4298 6... Прикажи +49 4298 697157
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 28865, Lilienthal, Besselstr. 21
Локално време на дилерот: 10:02 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Runte Baumaschinen GmbH
Филтер

4 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 8900 м/ч Сила
Германија, Lilienthal
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2001 Километража 9173 м/ч Сила
Германија, Lilienthal
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Германија, Lilienthal
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 1505 м/ч Сила
Германија, Lilienthal