Forkliftonline » B&B Trucks
4.3
12 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
12

B&B Trucks

Контакти
Во продажба: 11 огласа
9 години на Forkliftonline
Błażej
Błażej
Јазици: полски, англиски
+48 792 37... Прикажи +48 792 371 978
Адреса
Полска, Великополско војводство, 64-310, Lwówek, ul. Żwirowa 1
Локално време на дилерот: 05:23 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи B&B Trucks
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1200000 км Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Полска, Lwówek
камион кипер MAN 19.372 камион кипер MAN 19.372 камион кипер MAN 19.372
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 1993 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 680000 км Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 840000 км Сила
Полска, Lwówek