Forkliftonline » Bendezu Port Equipment GmbH
За нас
Мапа

Bendezu Port Equipment GmbH

Контакти
Во продажба: 4 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Andrés Bendezu
Andrés Bendezu
Јазици: германски, шпански, англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 18:00
+34 951 21 ... Прикажи +34 951 21 77 99
+34 679 44 ... Прикажи +34 679 44 91 89
+49 176 727... Прикажи +49 176 72717654
Адреса
Германија, Хамбург, 22047, Hamburg, Fehmarnstrasse 17D
Локално време на дилерот: 00:25 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Bendezu Port Equipment GmbH
Филтер

4 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
далекусежен слагач Konecranes SMV4531TC5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 45000 кг
Година 2016 Километража 16000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
пристанишен кран Liebherr LHM 420 two ropes
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пристанишен кран
Носивост 84000 кг
Година 2013 Километража 13500 м/ч Сила
Германија, Hamburg
пристанишен кран Sennebogen 6120
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пристанишен кран
Носивост 50000 кг
Година 2000 Километража 21000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
багер за манипулација на материјали MULTIDOCKER CH65C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2006 Километража 20000 м/ч Сила
Германија, Hamburg