Forkliftonline » Bergerat USED
4.1
124 коментари
Извор: Google Maps
Овластен дилер:
CATERPILLAR
За нас
Мапа
Подружници
2
Оценки
124

Bergerat USED

Контакти
Во продажба: 260 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
USED DEPARTMENT / SERVICE OCCASION
USED DEPARTMENT / SERVICE OCCASION
Јазици: португалски, француски, холандски, полски, германски, италијански, шпански, арапски, англиски
+33 7 88 40... Прикажи +33 7 88 40 66 35
Адреса
Франција, Ил де Франс, 93208, SAINT DENIS, 117 Rue Charles Michels
Локално време на дилерот: 10:38 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Bergerat USED
Филтер

260 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 2134 м/ч Сила
Франција, Toulouse
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 7891 м/ч Сила
Франција, Niort
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 7694 м/ч Сила
Франција, Péronne
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 8048 м/ч Сила
Франција, Bordeaux
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 1680 м/ч Сила
Франција, Puget-sur-Argens
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2805 м/ч Сила
Франција, Puget-sur-Argens
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 1968 м/ч Сила
Франција, Puget-sur-Argens
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8782 м/ч Сила
Франција, Aix-en-Provence
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 2305 м/ч Сила
Франција, Puget-sur-Argens
Контактирајте го продавачот
360.000 €
Зглобен дампер
Година 2021 Километража 3395 м/ч Сила
Франција, Lyon
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 7886 м/ч Сила
Франција, Rennes
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 7979 м/ч Сила
Франција, Lyon
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 8060 м/ч Сила
Франција, Lyon
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Друг резервен дел на каросерија
Година Километража Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Корпа за багер
Година Километража Сила
Франција, Nancy