Forkliftonline » Carl Beutlhauser Kommunal- und Fördertechnik GmbH & Co. KG
4.7
91 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
91

Carl Beutlhauser Kommunal- und Fördertechnik GmbH & Co. KG

Контакти
Во продажба: 43 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Christopher Steimer
Christopher Steimer
Јазици: германски
+49 1511 93... Прикажи +49 1511 9380907
+49 9453 9... Прикажи +49 9453 991106
+49 9453 9... Прикажи +49 9453 991107
Адреса
Германија, Баварија, 93095, Hagelstadt, Regensburger Straße 23
Локално време на дилерот: 10:37 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Carl Beutlhauser Kommunal- und Fördertechnik GmbH & Co. KG
Филтер

43 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.900 €
Универзален комунален камион
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hagelstadt
Контактирајте го продавачот
900 €
Каросерија на посипувач на песок
Година 1990 Километража Сила
Германија, 94491 Hengersberg
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Камион со рамна платформа < 3.5т
Година 2020 Километража Сила
Германија, 94491 Hengersberg
Контактирајте го продавачот
199.500 €
Универзален комунален камион
Година 2022 Километража Сила
Германија, 99428 Weimar
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Универзален комунален камион
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hagelstadt
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Приколка-шасија
Година 2008 Километража Сила
Германија, 95326 Kulmbach
тркало 2 Stück Räder 10 Loch 385/65R22.5 für Unimog U 400 тркало 2 Stück Räder 10 Loch 385/65R22.5 für Unimog U 400 тркало 2 Stück Räder 10 Loch 385/65R22.5 für Unimog U 400
3
Контактирајте го продавачот
700 €
Тркало
Година 2018 Километража
Германија, 94491 Hengersberg
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Универзален комунален камион
Година 2010 Километража Сила
Германија, 94491 Hengersberg
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Плуг за чистење снег
Година 2013 Километража Сила
Германија, Hagelstadt
Контактирајте го продавачот
950 €
Каросерија на посипувач на песок
Година 1981 Километража Сила
Германија, 94491 Hengersberg
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Песок засилувач
Година Километража Сила
Германија, Hagelstadt
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Каросерија на посипувач на песок
Година 2019 Километража Сила
Германија, Hagelstadt
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Плуг за чистење снег
Година 2011 Километража Сила
Германија, Hengersberg
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Четка за метење
Година 1999 Километража Сила
Германија, Hagelstadt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер < 3.5т
Година 2008 Километража Сила
Германија, 94491 Hengersberg