Forkliftonline » PPHU Bilfach
За нас
Мапа

PPHU Bilfach

Контакти
Во продажба: 3 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Katarzyna
Katarzyna
Јазици: полски, англиски
+48 607 77... Прикажи +48 607 771 636
Адреса
Полска, Мазовско војводство, Orońsko, Śniadków
Локално време на дилерот: 02:34 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи PPHU Bilfach
Филтер

3 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
79.810 € PLN 340.000 PLN
Камион кипер
Носивост 18000 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 229836 км Сила
Полска, Orońsko
Контактирајте го продавачот
20.890 € PLN 89.000 PLN
Камион влекач
Година 2012 Километража 1042290 км Сила
Полска, Orońsko
Контактирајте го продавачот
43.420 € PLN 185.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 15146 м/ч Сила
Полска, Orońsko