Forkliftonline » Binktrading
5.0
1 коментар
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
1

Binktrading

Контакти
Во продажба: 8 огласа
13 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
H. Kamphuis
H. Kamphuis
Јазици: германски
+31 6 526... Прикажи +31 6 52617931
+31 74 267... Прикажи +31 74 267 1210
Адреса
Холандија, Оверејсел, 7627MB, Bornerbroek, De Mors 46
Локално време на дилерот: 00:09 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Binktrading
Филтер

8 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Вилушкар на три тркала
Година 2005 Километража 6149 м/ч Сила
Холандија, Bornerbroek
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Кула кран
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Bornerbroek
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Дизел генератор
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Bornerbroek
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Дизел генератор
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Bornerbroek
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Вибро плоча
Година Километража Сила
Холандија, Bornerbroek
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Мини дампер
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Bornerbroek
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Воен камион
Година 1942 Километража Сила
Холандија, Bornerbroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 100 кг
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Bornerbroek