Forkliftonline » BLACHDEKER
4.7
9 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
9

BLACHDEKER

Контакти
Во продажба: 30 огласа
13 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Franciszek Pasionek
Franciszek Pasionek
Јазици: полски, англиски
+48 606 60... Прикажи +48 606 605 100
+48 602 45... Прикажи +48 602 450 780
+48 12 265 ... Прикажи +48 12 265 74 27
Andrzej Starzyk
Andrzej Starzyk
Јазици: полски
+48 663 55... Прикажи +48 663 556 902
Адреса
Полска, Малополско, 32-031, Kraków, ul. Myslenicka 35 (Mogilany)
Локално време на дилерот: 22:56 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BLACHDEKER
Филтер

30 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.510 € PLN 119.000 PLN
Електричен вилушкар
Носивост 1400 кг
Година 2018 Километража 3624 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
33.520 € PLN 145.000 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг
Година 2021 Километража 2236 м/ч Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
29.820 € PLN 129.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг
Година 2016 Километража 10279 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
59.880 € PLN 259.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг
Година 2017 Километража 8811 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
20.340 € PLN 88.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
52.940 € PLN 229.000 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2020 Километража 6605 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
7.745 € PLN 33.500 PLN
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.125 м Должина на вилушка 1.15 м Брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
66.810 € PLN 289.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг
Година 2018 Километража 11451 м/ч Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
66.580 € PLN 288.000 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 8000 кг
Година 2017 Километража 7076 м/ч Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
845 € PLN 3.655 PLN
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
57.680 € PLN 249.500 PLN
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг
Година 2015 Километража 8726 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
31.210 € PLN 135.000 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг
Година 2016 Километража 6519 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
29.130 € PLN 126.000 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг
Година 2016 Километража 8592 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
36.870 € PLN 159.500 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
14.910 € PLN 64.500 PLN
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Mogilany