Forkliftonline » BETa Services
5.0
20 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
20

BETa Services

Контакти
Во продажба: 20 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
BETa Services
BETa Services
+31 6 417... Прикажи +31 6 41771538
+31 6 198... Прикажи +31 6 19888340
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 7061XV, Terborg, Ijsselweg 35
Локално време на дилерот: 00:56 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BETa Services
Филтер

20 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Изотермална полуприколка
Носивост 32200 кг Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2007 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Изотермална полуприколка
Носивост 17730 кг Зафатнина 65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2003 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Носивост 1756 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2016 Километража 850 м/ч Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2016 Километража 645830 км Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2017 Километража 495074 км Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Носивост 30700 кг Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1994 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Носивост 32020 кг Зафатнина 38000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2005 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
19.250 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2014 Километража 593000 км Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2017 Километража 622715 км Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Камион влекач
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2016 Километража 718650 км Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Носивост 32240 кг Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2012 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Носивост 32240 кг Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2012 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Носивост 31530 кг Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2009 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Носивост 25600 кг Зафатнина 50000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2010 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Носивост 30750 кг Зафатнина 36000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2011 Километража Сила
Холандија, Terborg