Forkliftonline » BRUGGEMAN MECHANISATIE B.V.
4.5
65 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
65

BRUGGEMAN MECHANISATIE B.V.

Контакти
Во продажба: 193 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Verkoop Bruggeman
Verkoop Bruggeman
Јазици: холандски, англиски
+31 570 53... Прикажи +31 570 531 035
Адреса
Холандија, Оверејсел, 8107, BROEKLAND, Van dongenstraat 36
Локално време на дилерот: 04:16 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BRUGGEMAN MECHANISATIE B.V.
Филтер

193 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Јарболот виљушкар
Година Километража Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража 3150 м/ч Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Lemele
нови вилушки нови вилушки нови вилушки
3
Контактирајте го продавачот
550 € Без ДДВ
Вилушки
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Broekland
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Вилушки
Година Километража Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стрела на утоварувач
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland
Контактирајте го продавачот
850 € Без ДДВ
Вилушки
Година Километража Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2021 Километража 625 м/ч Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Lemele
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Гребло
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Lemele
ножици за жива ограда Pellenc Helion-2 ножици за жива ограда Pellenc Helion-2 ножици за жива ограда Pellenc Helion-2
3
Контактирајте го продавачот
550 € Без ДДВ
Ножици за жива ограда
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Систем за наводнување
Година Километража Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Bv
косилка за трева Wiper-P70-S Robotmaaier косилка за трева Wiper-P70-S Robotmaaier
2
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Косилка за трева
Година 2019 Километража 7800 м/ч Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Дробилка за слама
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Bv
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Приколка кипер
Носивост 24000 кг
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Lemele
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2009 Километража 9300 м/ч Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Lemele
Контактирајте го продавачот
2.350 € Без ДДВ
Трактор косилка
Година 2016 Километража 261 м/ч Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland