Forkliftonline » B.N.G. Baumaschinen + Nutzfahrzeug GmbH
4.6
54 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
54

B.N.G. Baumaschinen + Nutzfahrzeug GmbH

Контакти
Во продажба: 45 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Jens Schlüter
Jens Schlüter
Јазици: германски
+49 4765 83... Прикажи +49 4765 8314990
+49 4765 83... Прикажи +49 4765 83149920
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 27432, Oerel, Gewerbekamp 4
Локално време на дилерот: 10:32 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи B.N.G. Baumaschinen + Nutzfahrzeug GmbH
Филтер

45 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
88.500 €
Телескопски натоварувач
Година Километража 200 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража 5 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража 5 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
89.500 €
Телескопски натоварувач
Година Километража 300 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
174.000 €
Телескопски натоварувач
Година Километража 350 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година Километража Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Приколка за градежни машини
Година Километража Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Мини багер
Година Километража 3390 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража 200 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Мотофреза
Година Километража Сила
Германија, Oerel
мотофреза Tuchel WB 750 Wildkrautbürste -werkneu-
1
Контактирајте го продавачот
3.150 €
Мотофреза
Година Километража Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Мотофреза
Година Километража Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 550 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Багер гасеничар
Година Километража 5100 м/ч Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година Километража Сила
Германија, Oerel