Forkliftonline » Bohak GmbH & Co.KG
5.0
5 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
5

Bohak GmbH & Co.KG

Контакти
Во продажба: 34 огласа
Телефонските броеви се проверени
Hartmuth Kleiß
Hartmuth Kleiß
Јазици: германски, англиски
+49 172 59... Прикажи +49 172 5916000
+49 5372... Прикажи +49 5372 7676
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 38536, Meinersen, Auf der Schafweide 6
Локално време на дилерот: 02:21 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Bohak GmbH & Co.KG
Филтер

34 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
400 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2001 Километража Сила
Германија, Meinersen
дизел вилушкар MB 190D
1
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 1967 Километража Сила
Германија, Meinersen
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Носивост 12000 кг Евро Euro 1
Година 1998 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Meinersen
Контактирајте го продавачот
91.000 € Без ДДВ
Стационарен воздушен компресор
Година 06/2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Meinersen
Контактирајте го продавачот
160.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Носивост 1000 кг
Година 12/2022 Километража 20 м/ч Сила
Германија, Meinersen
Контактирајте го продавачот
88.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1994 Километража 9300 м/ч Сила
Германија, Meinersen
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Ветерна електрана
Година 12/1997 Километража Сила
Германија, Meinersen
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Носивост 5500 кг Евро Euro 1
Година 05/2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Meinersen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Година 2023 Километража Сила
Германија, Meinersen
ветерна електрана V 17 Windenergy
1
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Ветерна електрана
Година 12/1996 Километража Сила
Германија, Meinersen
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Носивост 12000 кг
Година 12/1998 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Meinersen
Контактирајте го продавачот
377.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 12/2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Meinersen
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Ветерна електрана
Година 12/2003 Километража Сила
Германија, Meinersen
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Ветерна електрана
Година 12/1996 Километража Сила
Германија, Meinersen
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 12/1978 Километража 9200 км Сила
Германија, Meinersen