Forkliftonline » Boifava Carrelli Srl
4.3
27 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
27

Boifava Carrelli Srl

Контакти
Во продажба: 354 огласа
Телефонските броеви се проверени
Alfredo Boifava
Alfredo Boifava
Јазици: италијански
+39 345 390... Прикажи +39 345 390 7773
+39 030 3... Прикажи +39 030 362122
+39 030 336... Прикажи +39 030 336 6082
Адреса
Италија, Ломбардија, 25135, Brescia, Vl. S. Eufemia 196
Локално време на дилерот: 23:44 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Boifava Carrelli Srl
Филтер

354 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1200 кг
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 1989 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 1800 кг
Година 2024 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 1800 кг
Година 2024 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 1800 кг
Година 2024 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 2600 кг
Година 1989 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2016 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Brescia
дизел вилушкар Linde H50D дизел вилушкар Linde H50D дизел вилушкар Linde H50D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Brescia