Forkliftonline » EU-Gépker Kft
4.7
23 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
23

EU-Gépker Kft

Контакти
Во продажба: 121 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Csaplár Péter (EN, DE, HU)
Csaplár Péter (EN, DE, HU)
Пон. - Пет. 08:00 - 16:00
+36 20 953... Прикажи +36 20 953 5616
Адреса
Унгарија, 9022, Győr, Téglavető u. 1
Локално време на дилерот: 00:47 (CEST)
Унгарија, 9028 , Győr, Serfőződombi dűlő 5
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи EU-Gépker Kft
Филтер

121 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 2006 Километража 7010 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2018 Километража 3535 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2018 Километража 179 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг
Година 2012 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2017 Километража 1234 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг
Година 2018 Километража 1909 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 2010 Километража 6190 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
работна платформа Genie Baskets работна платформа Genie Baskets работна платформа Genie Baskets
3
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Работна платформа
Година Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Работна платформа
Година Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Работна платформа
Година Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
6.600 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 350 кг
Година 2010 Километража 627 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 3
Година 04/2007 Километража 150177 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 350 кг
Година 2015 Километража 110 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година 2014 Километража 407 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 350 кг
Година 2014 Километража 236 м/ч Сила
Унгарија, Gyor