Forkliftonline » BoRoKo-trucks
За нас
Мапа

BoRoKo-trucks

Контакти
Во продажба: 77 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Roman
Roman
Јазици: шпански, украински, руски
+34 667 78 ... Прикажи +34 667 78 22 74
+34 972 49 ... Прикажи +34 972 49 89 55
Адреса
Шпанија, Каталонија, 17800, Girona
Локално време на дилерот: 00:20 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BoRoKo-trucks
Филтер

77 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дизел вилушкар Kalmar DC 12-1200 дизел вилушкар Kalmar DC 12-1200 дизел вилушкар Kalmar DC 12-1200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг
Година 1994 Километража 8225 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг
Година 1995 Километража 19150 м/ч Сила
Шпанија, Girona
дизел вилушкар Kalmar DCE 80-6 дизел вилушкар Kalmar DCE 80-6 дизел вилушкар Kalmar DCE 80-6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг
Година 1995 Километража 14530 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг
Година 1997 Километража 13200 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2005 Километража 8121 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг
Година 1986 Километража 23200 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 1991 Километража 15900 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 3200 кг
Година 2007 Километража 11700 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Дизел вилушкар
Година 2007 Километража 9150 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг
Година 1996 Километража 15250 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Година 1988 Километража 17000 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Товарач на контејнери
Година 1995 Километража Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Товарач на контејнери
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година Километража Сила
Шпанија, Girona