Forkliftonline » BR Machinery
4.5
19 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
19

BR Machinery

Контакти
Во продажба: 26 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Ben Runneboom
Ben Runneboom
+31 6 460... Прикажи +31 6 46067877
Адреса
Холандија, Лимбург, 5986 PG, Beringe, Slootsekuilen 20
Локално време на дилерот: 04:14 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BR Machinery
Филтер

26 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вилушки O&K Palletvork / palletbord Palletvork вилушки O&K Palletvork / palletbord Palletvork вилушки O&K Palletvork / palletbord Palletvork
3
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Вилушки
Година Километража Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Дизел вилушкар
Година Километража 9999 м/ч Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Вилушкар на гас
Година Километража 999 м/ч Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Дизел вилушкар
Година Километража 2 м/ч Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Вилушкар на гас
Година Километража 15000 м/ч Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Полуприколка со ниска платформа
Година Километража 999 км Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Полуприколка со ниска платформа
Година Километража 1 км Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Приколка завеса
Година Километража 9999 км Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
24.750 €
Полуприколка со ниска платформа
Година Километража 9999 км Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Полуприколка со ниска платформа
Година Километража 9999 км Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
18.750 €
Комбе фургон
Година Километража 205 км Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотофреза
Година Километража 1600 м/ч Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Мини багер
Година Километража 9999 м/ч Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Каросерија за кипер
Година Километража Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Возило за чистење улици
Година Километража 500 км Сила
Холандија, BERINGE