Forkliftonline » BRAEM NV/SA
4.3
305 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
305

BRAEM NV/SA

Контакти
Во продажба: 563 огласа
15 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Sales Department
Sales Department
+32 51 72 ... Прикажи +32 51 72 90 20
+32 51 57 ... Прикажи +32 51 57 72 21
Адреса
Белгија, Западна Фландрија, B-8610, Handzame, Handzaamse Nieuwstraat 7
Локално време на дилерот: 04:03 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BRAEM NV/SA
Филтер

563 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.850 €
Камион влекач
Носивост 11249 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-11-21 Километража 692472 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.450 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-07-14 Километража 760884 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
14.450 €
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-06-23 Километража 1042689 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Комбе ладилник
Година 2010-04-01 Километража 1 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
38.450 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-05-07 Километража 545704 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
59.450 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-10-13 Километража 178807 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 11304 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-07-04 Километража 415414 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Камион со завеса
Носивост 14671 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-10-14 Километража 768629 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 10843 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-02-15 Километража 427346 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.450 €
Полуприколка фургон
Носивост 29140 кг
Година 2007-04-12 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Полуприколка фургон
Носивост 22470 кг
Година 2014-12-19 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Камион со завеса
Носивост 14970 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-06-16 Километража 785405 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
84.900 €
Автодигалка
Носивост 12740 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-04-08 Километража 377166 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-09-01 Километража 498051 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-11-16 Километража 569077 км Сила
Белгија, Handzame