Forkliftonline » Fritz Brandt Landmaschinen
3.7
38 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
38

Fritz Brandt Landmaschinen

Контакти
Во продажба: 332 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Andreas Brandt
Andreas Brandt
Јазици: германски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
+49 4207 6... Прикажи +49 4207 666559
+49 1573 93... Прикажи +49 1573 9390607
+49 421 2... Прикажи +49 421 259252
+49 421 2... Прикажи +49 421 259984
Адреса
Германија, Bremen, 28876, Oyten, Rudolf-Diesel-Str. 16
Локално време на дилерот: 00:45 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Fritz Brandt Landmaschinen
Филтер

332 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Електричен вилушкар
Година Километража 6713 м/ч Сила
Германија, Oyten
дизел вилушкар Caterpillar CAT V80F дизел вилушкар Caterpillar CAT V80F
2
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 08/1993 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Регален вилушкар
Година 1998 Километража 6551 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
34.700 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Електрична прецизна сејалка
Година Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
68.900 €
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 5629 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Адаптер за жито
Година 2002 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Тркала трактор
Година 2001 Километража 7301 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Тркала трактор
Година 2000 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2004 Километража 4628 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Комбајн за жито
Година 1998 Километража 3284 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 1579 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Тркала трактор
Година Километража 7236 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Тркала трактор
Година 1989 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Тркала трактор
Година 2008 Километража 3951 м/ч Сила
Германија, Oyten